Федерація Страйкболу

інформацію поновлено:
15.06.2012
Зимовий Рейд 2014
Подати заявку
Підписка на новини
реєстрацію завершено

Про проект "Гірські рейди"
Рейди (архів)
Новини

Статті
FAQ

Логін:
Пароль:

  FAQ / Iнше
Основи
Спорядження
Участь у рейдi
Правила та обмеження
Iнше

А як із забезпеченням водою в рейді?
Переважно на маршрутах зустрічаються джерела, проте слід обов'язково мати із собою щонайменше 1 л. води - флягу + резервну ємність у наплечнику (ще одну флягу, легкий термос, літрову-півторалітрову пластикову пляшку з-під мінералки чи ще щось).
 
Що робити з чехлом від АЕГа ?
Рекомендується перед посадкою в поїзд (рейковий автобус, маршрутку) залишити чехол у камері схову на вокзалі, або (якщо буде час) - у когось із львів'ян. Сам АЕГ замотати в маскхалат чи пончо (звісно механи мають лежати розряджені і десь окремо).
 
Яке взуття краще підходить до зимових походів?
Найкращим взуттям для ЗИМОВИХ походів є в’єтнамки на босу ногу. В наш час дістати такий раритетний товар дуже важко, тому підійдуть і звичайні хатні тапочки. Головне взути на босу ногу, щоб не було втрат тепла (інакше для Вас рейд закінчится не розпочавшись).
 
Дякую. Зрозумів. А тепер розкажіть будь-ласка розкажіть про літнє взуття
Для літніх походів найкраще підходять валянки, або якесь тепле взуття (бо на дворі тепло). Додатково можна одягнути теплі шерстяні шкарпетки (щоб шкарпетки були теплими іх потрібно добре прогріти в духовці). Для того, щоб ноги не промокали, на шкарпетки рекомендую одягнути кульочок за 5 копійок, один на дві ноги. Щоб не було мозолів додатково потрібно обмотати ноги туалетним папером, щоб папір краще тримався потрібно 10 разів обмотати ним навколо шиї.
 


зараз /актуально/:
Зимовий Рейд 2014
Гірські рейди
Проект "Гірські рейди"
|
Федерація Страйкболу
Федерація Страйкболу
актуально завжди:
Про проект "Гірські рейди"
Рейди (архів)
Новини
Статті
FAQ
© copyright:

цей сайт створено
в рамках проекту "DeeP - partnership"
дизайн-студією DeeP  |  www.deep.com.ua