Федерація Страйкболу

інформацію поновлено:
15.06.2012
Зимовий Рейд 2014
Подати заявку
Підписка на новини
реєстрацію завершено

Про проект "Гірські рейди"
Рейди (архів)
Новини

Статті
FAQ

Логін:
Пароль:

  FAQ / Участь у рейдi
Основи
Спорядження
Участь у рейдi
Правила та обмеження
Iнше

Є сенс реєструватись на рейд, якщо я досі не брав участь y жодному?
Безусловно. Однако, для летнего рейда необходимо лишь иметь хотя бы минимальный опыт турпоходов, или же опыт службы в армии. Также - желательно, чтобы за вас кто-то смог поручиться из участников предыдущих рейдов, или ветеранов страйка, или членов ФС.

Для зимнего рейда, ввиду бОльшей сложности мероприятия, поручительство строго необходимо. Причем поручитель - участник минимум одного (зимнего, в искл. случаях - летнего) рейда - должен быть среди участников.
 
Реєстрація - це заповнена анкета чи від мене вимагається ще щось?
Реєстрація - це заповнена анкета і рішення про допуск до рейду(прийняте організаторами на основі анкети та рекомендацій людей, яких ми знаємо і які знають тебе).
 
Навіщо постити розкладку при реєстрації ? Нафіга стільки писанини ?
Те, як ви комплектуєте Вашу розкладку дає значно краще уявлення про ваш досвід аніж категорії складності пройдених маршрутів. Стосовно зимових рейдів, то тут є ще один фактор — зима значно менш толєрантна до помилок у розкладці аніж літо, тому ми переглянемо плановану розкладку і якщо будуть явні глюки - їх можна буде виправити перед рейдом.

Кроме того, тщательно заполненная раскладка - это еще один аргумент "за" при спорных ситуациях с допуском. Копипаста, тонкий юмор в стиле дроботенко и ремарки в стиле "прекрасно знаю что брать с собой" - это некрасиво выглядит, даже когда анкету заполняет ветеран, а уж для новичка - недопустимо.
 
Шановні організатори, а як yзнати про те, чи я попав в список учасників?
З вами звяжуться черeз приват, або вказані при реєстрації контакти.
 
Цікавить, як бути позакоманднику? Збираюся один, із моєї команди ніхто більше не їде.
Проблем з тим що ти їдеш один, не буде, оскільки Карпатський рейд - по суті своїй, приватка для фанатів. Далеко не кожен пожертвує тижнем відпустки заради страйкбольного міроприємства такого як рейд.

Велика частина учасників - окремі бійці різних команд, які знайшли можливість прийняти участь в рейді. Склад бойових груп ми будемо комплектувати вже на місці.
 


зараз /актуально/:
Зимовий Рейд 2014
Гірські рейди
Проект "Гірські рейди"
|
Федерація Страйкболу
Федерація Страйкболу
актуально завжди:
Про проект "Гірські рейди"
Рейди (архів)
Новини
Статті
FAQ
© copyright:

цей сайт створено
в рамках проекту "DeeP - partnership"
дизайн-студією DeeP  |  www.deep.com.ua